Кейтеринг

Робота над сайтом streetfood.in.ua звела нас з молодими, амбітними людьми, які викликали бажання не просто написати про них гарні відгуки і радити їх друзям, але й прийняти участь у просуванні їх шедеврів.

streetfood.in.ua презентує перший в Україні стрітфуд-кейтеринг, у якому ми пропонуємо широкий спектр смаколиків від людей, які спеціалізуються в одній галузі і люблять свою справу. Ми допоможемо облаштувати точку саомобслуговування у офісах на постійній основі, а також фуршетні столи для Вашої святкової події.

Завантажити прайс

Детальніше про наших партнерів і їхні творіння

ants-cake
Ants Cake
Приватне виробництво неймовірно смачних та не менш красивих мафінів, капкейків і не тільки. Душа в кожному шматочку.
gelato.in.ua
Виготовляє з 2011 року натуральне морозиво в кращих традиціях справжнього італійського gelato! Продає он-лайн, має власні сезонні точки, обслуговує кращі кафе і ресторани у Львові та за його межами. Спеціально для нашого кейтеринг-проекту, розширив свій асортимент смачною випічкою європейського зразка.
PlaceOk
Молодий заклад харчування з ініціативними людьми, що люблять готувати! Їхні бейгли, сандвічі, салати, супи та запіканки не тільки смачні, а й корисні.
ants-cake
The Cheese Bakery
Молоді, амбітні підприємці, що фокусують свою увагу на виготовлені вишуканих легких десертів: чізкейків, тірамісу, макрунів і т.д. Одразу помітно, що тут працюють професійно і з любов’ю до деталей.
ПП Яковчик 
Подумав, зібрав матеріали, зварив коптильню і запустив свій цех по копченню риби – десь так, коротко, можна описати історію розвитку молодого підприємця, якому не до вподоби «рідкі дими» та інші махинації. Все, що треба – це якісна сировина, добрі дрова, багато практики і терпіння. Тільки так можна досягти смачного результату!
Щедрик
Наш найбільший партнер, але не менш ексклюзивний. Більше 20 років молочний завод ТОВ ВТП «Агропереробка» з м. Рівне виготовляє смачну  натуральну молочну продукцію, продаж якої здійснюється в основному через власні фірмові магазини. Тож нам пощастило, що для кейтерингу Streetfood.in.ua зробили виняток.

 

 

Хочеш приєднатися? Заповни форму і ми з тобою зв’яжемося, щоб обговорити деталі.