Royal Döner Kebab (зачинено)

Не так давно у Львові відкрився новий заклад із шаурмою (кебабом) Royal Döner Kebab по вул. Архітекторській, 7.

Чим він мене зацікавив, це достатньо стриманим, традиційним і лаконічним меню. Ніяких хот-догів, та іншої єрєсі, що часто продають неподалік універів.

Прийшли туди в обідню перерву і хотіли замовити кебаб в булці (які вони самі печуть в спеціальних печах – тандирах) та на жаль їх вже не було в наявності, тому замовили традиційний кебаб в лаваші ціна якого 28 грн.

Перше, що кидається в очі в цьому закладі – чистесенька “open kitchen” та надгостинне обслуговування (так підозрюю, що це власник, або хтось дотичний до родини).

Загалом заклад оформлений в мінімалістичному дусі з нотками сходу. Чисто і затишно. Все звісно готують на очах і досить оперативно. Як напій до страви я замовив собі айран з травами домашнього виробництва. Він взагалі й близько не зрівняється з магазинним, дуже освіжає, цікавий присмак трав, загалом раджу, тим більше, що склянка цього корисного напою вартує 7 грн.

Eb49EvfF0CU

Принесли сам кебаб і з першим укусом я зрозумів, що він афігенно смачний і чому ж?! Бо там немає капусти і моркви, натомість всередині помідори, огірки, багато різноманітної зелені, картопля фрі і дуже цікаво замариноване м’ясо. Як я зрозумів після глибокого аналізу, це була курка, хоча смакувала як телятина, за що окремий респект.

_cEQzV-3Rnw

Що я особливо люблю в таких маленьких сімейних закладах так це гостинність, особливо в людей зі сходу це найбільше проявляється. Тебе спершу вітають в закладі, далі підкажуть, що ж варто замовити, запитають як справи, побажають смачного і запитають чи все сподобалось і це все насправді щиро без фальшу.

Тому я раджу всім хто не вірить, що шаурма може бути справді смачною, відвідати цей заклад і переконатись на власному досвіді.

NKi73FCI-mM


review-foursquare-icon

 

Позначено , , , , , , , , , , ,