«Doner Kebab» (м. Черкаси, вул. Гоголя, 287)

«Doner Kebab» (м. Черкаси, вул. Гоголя, 287)

Прелюдія.

Привіт, мене звати Роман, я інженер, супутник за моїм дизайном вже ширяє орбітою Землі, а ще я фанат шаурми. Всі хором: «Привіт Роман».Анонімний клуб любителів шаурми почав свою роботу.Я спробував шаурму 3 роки тому.  До того, всі 18 років життя, я думав, що шаурма – це щось жахливе і взагалі фу. І як же помилявся. Тепер я вважаю, що справжня їжа – та, яка найбільш точно передає суть культури і найцікавіша в плані розширення гастрономічного кругозору, – це вулична їжа.

І так, сьогодні ми поговоримо про один із закладів, який мене відверто здивував. «Doner Kebab» в м. Черкаси (вулиця Гоголя, 287, якщо уточнювати). Відразу скажу, що був у них і раніше, десь 1.5 року тому, як тільки відкрились. За цей час вони дуже сильно покращились. Сам заклад розташований в центральній частині міста, але таке місце я вважаю невдалим. Центральний ринок поруч, а, відповідно, і вся його інфраструктура.

Doner Kebab

Сам зовнішній вигляд, на мою думку, гарний. Його віддразу помітно: має свій стиль, і його хочеться відвідати. Це, звісно, плюс.

Doner Kebab

Інтер’єр досить простий, але не відштовхує. Кухня велика і відкрита, можна спокійно дивитись, як м’ясо крутиться на грилі (це дуже приємний процес для споглядання), і бачити, як і хто тобі робить шаурму.

Особливістю закладу є зовнішнє вікно, на прикладі МакЕкспресу, де ти, не заходячи всередину, робиш замовлення. Зручно для тих, хто поспішає.

Doner Kebab

А тепер перейдемо до суті. Власне, чому люди сюди ходять. Шаурма.

Doner Kebab

На останній дегустації я взяв собі звичайну шаурму (взагалі, моя порада всім, хто любить шаурму: якщо хочете дізнатись, де вона смачна, беріть звичайну, без бонусів. Лише потім експерементуйте).
Шаурма непогана. Гарно замариноване м’ясо, хоч і відомо, що це курка, але все одно смакує. Різноманітний салат, який містить як огірки, так і просто класичну моркву і салат (немає перебору з капустою, як у деяких). Слабким місцем я б назвав соуси. Вони просто нормальні. Нічого особливого. Соуси роблять шаурму соковитою, але не дають їй ніяких особливостей. Проте, це не якісь куплені кетчупи і майонези, які можуть зруйнувати навіть найкраще м’ясо. Як додатковий і досить нечастий інгредієнт – лимонний сік. Цікаве поєднання. Лаваш – стандартний. Шарума не розвалюється і не є пересушеною. Гарно гарно подається, і її зручно їсти. Якщо брати  10-бальну шкалу, то це повноцінні 8/10.  Як бонус, раджу всім брати до шаурми Айран (кисломолочний слабо газований напій, 0.5 літри всього 15 гривень (можна і 0.25л за 8). Айран тут, на відміну від того, що продається в магазинах, відчувається справжнім, правильно густим і правильно солоним.

Отримав позитивні враження від цього місця. Тому можу його рекомендувати, для першого знайомства з шауромою як такою. Тут вас нічого не відлякає, а лише заохотить пізнавати невідоме (тобто стрьомні ларьки з шаурмою в різних містах для пошуку ідеалу).

Doner Kebab

Приємної і вам шаурми.

Адреса: Черкаси, вул. Гоголя, 287

Сторінка в foursquare

 

 

 

 

Позначено , , , ,