Піросмані
Львів, вул. Туган-Барановського, 9а

 

20160228_162105

Не хочу нікого образити, але ще навіть не зайшовши, заклад викликав  у мене не надто позитивні емоції. На вигляд тут все якось бідно та не дуже чисто. Проте, ми таки вирішили спробувати їхню їжу, бо чули добрі відгуки про «Піросмані». Тому й додали  цей заклад у список нашого тесту хінкальних Львова.

Нас зустріли досить тепло. Навіть пори те, що дівчина, яку ми побачили при вході у «Піросмані була вдягнена по-домашньому і була не надто говірка. Здивувало, що меню тут як у ресторані.  Хоча я не думаю, що «Піросмані» можна таким вважати. Візуально це більше нагадує кафе. Однак меню за наповненням дійсно ресторанне. Тут є холодні закуски, різні салати, страви з мангалу та звісно хінкалі та хачапурі.

Як і очікував, багато справ з меню не було. Дуже шкода, бо  у ньому зазначалися досить цікаві варіанти. До прикладу, хінкалі з м’ясом гірської кози або оленя.  Ми б з радістю перепробували всі види, але довелося обмежитися найпопулярнішими. До того ж замовляти потрібно не менше п’яти хінкалі одного виду. Щоправда, про це нам повідомили не одразу.

Попри те, що наші враження щодо чистоти та комфорту не змінилися під час трапези, у їжі ми не розчарувалися. Хінкалі були дійсно смачні та й  ціна адекватна. Єдиний мінус в тому, що форма хінкалі не дозволяла їх комфортно їсти традиційним способом. Вони просто висковзали з рук.

20160228_171923

Вже традиційно ми з Юрком взяли ще хачапурі. Від коли Леван пояснив як правильно їсти цю страву, ми вже не могли дочекатись щоб розпочати трапезу.  Результат приємно здивував і вдруге. Перш за все тому, що нас навчили як потрібно їсти хачапурі.  Якщо добре перемішати сир з яйцем, то начинка перестає нагадувати шмарклі. До того ж, у «Піросмані» хачапурі були найсмачнішими з тих, які нам доводилось куштувати під час тестів. Тісто ідеально запечене і сиру не пошкодували.

Висновок: якщо Ви не боїтеся бруду і любите грати в забавку “знайди у великому меню те, що дійсно є в наявності”, то в «Піросмані»  за невисоку ціну зможете добре перекусити. Особливо ми рекомендуємо скуштувати хачапурі. Що ж до напоїв власного приготування таких як узвар, то його краще замінити соками у пакетах або ж водою у пляшках.

Адреса: вул. Туган-Барановського, 9а

Позначено , ,