Street Food So Good Festival | SNEAK PEEK #7 | Добрий Пес

Напевне, всі в школі бігали “на хот-доги” на довгій перерві, або якщо не бігали, то точно просили в батьків купити в центрі чи ще десь. Може, це прозвучить по-старпьорськи, але “от в наш час в сосисках було м’ясо!” Жартую, звісно :) Сьогодні розкажемо про ще одного учасника Street food so good festival – Добрий Пес – заклад, який спеціалізується на хот-догах. Розміщений недалеко від географічного факультету, біля зупинки “Головна пошта”.

Перше, що кидається в очі, – крутий літній майданчик, не “львівське” і не “лімо”, а палєти і бухти з високовольтних кабелів, одним словом, стильненько!

В меню шість варіантів хот-догів, на фестивалі буде два різних варіанти. Перший – “шульц”, у склад якого входить булочка за оригінальною рецептурою, баварська сосиска, зроблена на замовлення спеціально для закладу, баварський соус (нагадує суміш майонезу і гірчиці), мариновані огірочки та багато червоної цибулі. Другий – сюрприз, побачимо вже на самому фестивалі.

6GTmTVqHHxg

Особисто мені “Шульц” сподобався – смачна сосиска робить свою справу, та хотілось би більше соусу зверху хот-дога, і якщо ти плануєш цілуватись з кимось або близько говорити, то подумай чи вибирати хот-дог з цибулею, бо якою б вона ніжною не була, але запах цибулі – це запах цибулі (тут у мене в голові заграла пісня гурту ОтВінта – Дарма я наївся цибулі).

7xn1A7u3FV4

Якщо хочеш спробувати смачного і відносно не дорогого хот-дога, то тобі сюди!

Адреса закладу: м. Львів, вул. Дорошенка, 45

Офіційна сторінка в facebook

Меню закладу

Comments

comments

Позначено , , , ,