Familia Wok&Pasta

Давненько я не писав оглядів, та бургери їсти не переставав, тому якщо не буду дуже лінивий, то зможу відновити регулярність публікацій :)

Черговий бургер я куштував в стильному закладі Familia wok&pasta. Не зважаючи на назву, заклад позиціонує себе і в сфері бургерів.

Скажу ще те, що сісти вийшло не з першого разу – це напевне хороший знак.

Кафе працює на селф-сервісі, тобто замовлення відбувається за стійкою бару, це вам так, про всяк випадок, бо ми сиділи хвилин 10 чекаючи офіціанта, яких там не має :)

Звичайний бургер, вартує 29 грн, та мушу зауважити, що це було ще до подорожчання долара вище 25 грн, тому ціна могла і змінитись.

Приготували достатньо швидко, однак ми майже встигли випити свої напої. Перше що впадає в око, це булочка, в фірмовому американському стилі, “а ля вата”, дуже естетично виглядає. Взявши його в руки, можна зауважити, що булочка тепла, хто мене читає, знає, що я не люблю “холодні булки” if you know what i mean :) На перший погляд, бургер не дуже великого розміру, я б сказав навіть менший за середній.

Перший укус, складає позитивне враження. Свіженькі овочі, томати, салата і синя цибулька (за що окремий плюс), тостовий сир і котлета, все дуже гармонічно переплітається з соусами (кетчупом і американською гірчицею), яких вдосталь.

Котлета, смачна в міру приправлена, та дуже тонка, аж за надто. Може зробити припущення, що у зв’язку з постійним подорожчанням долара, ціни в закладі не змінили, та були змушені чимось пожертвувати.

Вирок, бургер смачний, та достатньо маленький, наїстись ним дуже важко, хіба трішки перекусити. Та з теперішнім курсом, ціна в трішки більше 1$ виглядає смішною.

Моя суб’єктивна оцінка 8 з 10,  наїстись одним важко, однак смакові якості на високому рівні.

Ще хотів би додати, що персонал дуже привітний, це великий плюс. Також в меню є лимонад власного виробництва, досить смачненький, хороша альтернатива газованим напоям по ціні 12 грн за склянку

Позначено , , , , , , , , ,