Кафе BAGUETTE

м. Львів, вул. Ген. Чупринки 68

Минулого року на вул. ген. Чупринки 68 відкрили кафе-пекарю-кондитерську BAGUETTE. Хоча вона ззовні виглядала не дуже заманливо, але був якийсь певний шарм. Зайшовши в середину враження моментом міняється. Дуже гарно і зі смаком декороване кафе у французькому стилі із світлими тонами, вінтажними меблями і відкритими просторами. Перший момент який заманює, це барна стійка на якій красиво презентовані різні випічки: від булочок до круасанів. Все домашнє і таке свіже, що міг би йти пар якби було холодно в приміщені ;)

_yar0059.nef_141992751611

 

За кутом наступний приємний сюрприз: відкрита шоу кухня. Тут можна дивитися як  вживу випікають всі ці шедеври. Коли я зайшов вперше, я зустрів знайоме лице: шеф кухар Славіка. Ми познайомилися коли я запропонував готелю ВІНТАЖ своє джелато. Він, на той час, там був шефом і був першим із представників вишуканого закладу який у нас повірив. Звісно ми одразу і з багетом на цю тему знайшли спільну мову, а також знайшли ідеального постачальника якісних булок для наших BBQ вечірок.

_yar0120_141992706545

До сих пір я регулярно заходжу в багет. Інколи, щоб провести ділову зустріч, а інколи просто щоб прихопити еклерів із сирним кремом для дружини (БОМБА! – я взагаліто про еклер, але дружина звісно теж :) ).

На жаль на вул. Чупринки не так аж і багато цікавих заладів. Більше забігайлівок які концентруються на студентів та пацієнтів лікарні. Багет певно мав з тим на початку певні труднощі, бо важко живеться коли у тебе все якісне і відповідно коштує більше ніж у конкурентів, але на сьогоднішний день я не пам’ятаю випадку, коли я б зайшов і там нікого не було. Закохані парочки, бізнесмени і ті ж студенти тепер перетворилися у постійних клієнтів. Тепер ще й додали літний майданчик, що ще раз підвищує комфорт.

Кухня не обмежується випічкою до  доброї кави. Основний акцент кухні на піці італійського плану. Тонесеньке тісто і комбінації як шинка+гриби або тунець з каперсами. Крім того є італійські салати, сніданки та інші цікаві пропозиції. Періодично відбуваються дитячі майстер-класи та дні народження.

Персонал вічливий і добре вишколений. На відміну від інших закладів такого типу (наприклад ВЕРОНІКА) на Вас не подивляться криво коли зайдете в джинсах і з рюкзаком.

11755802_805887086199307_8500384217672251791_n

Я розумію, що стаття виглядає як любовний лист, але я довгий час працював на Чупринки і відкриття такого гарного місця мене дуже втішило. А коли ще зустрів дійсно талановиті знайомі обличчя, то щастя стало ще більше…

Baget1

Висновок: якщо Ви на вул. Ген. Чупринки і не бажаєте їсти пельмені і сидіти біля сумнівного контенгенту, у Вас крім Багету практично немає вибору і повірте вибір добрий. Смачна піца, салати та чудові десерти навіть у поганий день піднімуть настрій. Персонал та чистота на вищому рівні, а ціни в межах терпимого. Рекомендуємо!

Адрес: м. Львів, вул. Ген. Чупринки 68

Офіцінйа сторінка FACEBOOK

Фото запозичені із офіційної сторінки FACEBOOK

Позначено , , , , , , , ,