Кав’ярня «Бахчисарай» (Львів, вул. Друкарська, 11)

Кав’ярня «Бахчисарай»

Один з небагатьох позитивних ефектів війни в Україні – це значне збільшення колоритності закладів харчування у Львові. Зокрема, до нас приїхали і кримські татари, кухня яких для мене завжди здавалася цікавою та екзотичною.

cafe_cc55f

За словами власників (в інтерв’ю для tvoemisto.tv), “головною ціллю закладу є познайомити львів’ян із культурою кримських татар, зокрема, через культуру споживання кави. ”

Можливо, мої очікування були завеликі… Кав’ярня мала зачарувати прянощами, запашною кавою і солодким, яке викликає залежність (і збільшує кількість походів до зубного лікаря). Натомість, розчарувала слабенькою “водичкою”, де хіба додумуєшся, які спеції туди кинули :( Бахлаву кращу/свіжішу можна знайти у супермаркеті. Заклад ще й не затишний і холодний.

20151211_213934

Офіціантка дуже інтровертна. Начебто і привітна, але боїться відкрити рот. Навіть коли розпитуєш, щось не дуже активується. Дуже шкода. Такий маленький заклад мав би всі шанси дійсно познайомити львів’ян з татарською культурою і набити собі постійних клієнтів.

Наразі ми його, на жаль, порадити не можемо.

 

cafe_fab83

 

 

 

 

Адрес: Львів, вул. Друкарська, 11

Група у Facebook: https://www.facebook.com/bagchasaray/

Частина фото: tvoemisto.tv

Позначено , ,