Корова Кольорова (КК) – Бургерна

Ще до заснування блогу, я як фан бургерів, завітав до, ще тоді молодого закладу Корова Кольорова, що знаходиться по вул. Чайковського, 15, якому було близько тижня.  Замовив один з найдорожчих на той час бургерів Італійський, і він мені страшенно не сподобався. Та все ж вирішив дати ще один шанс цьому кафе, оскільки вони вже трішки освоїлись на ринку і зробили чимало вдосконалень.

Загалом, це маленьке приміщення з 4-ма столиками і “open kitchen” з грилем, де ви при бажанні можете проконтролювати процес приготування вашого бургера.

Меню: досить широке, налічує 2 види сендвічів, 2 види салатів, 7 різних бургерів, один з яких кожного місяця змінюється. В грудні це мексиканський, про який і буде цей огляд.

Замовлення і розрахунок проводиться за стійкою, що в принципі досить зручно, бо заклад розрахований на те, щоб поїсти і рухатись далі. Там також знаходиться деталізація кожного бургера, тобто його інгредієнти.

Обслуговування надзвичайно приємне і гнучке. Я поділився гірким досвідом про попередній куплений бургер, і мене запевнили, що рецептура соусу змінена (попереднього разу він мені зовсім не сподобався) та при бажанні його можна змінити, як і різні компоненти. Це дуже приємно. Також за вашим бажанням можуть зробити бажане просмаження бургера. Я у яловичому бургері люблю “medium”, щоб котлета всередині була трішки недосмажена.

До бургера, який я замовив – мексиканський (35 грн) запропонували взяти якийсь напій, і моїм вибором став трав’яний чай, який вартував 6 грн, але був ну дуже смачним і ще в такому “няшному” горнятку:

Корова

 

Приготування відбувається все при тобі, ніяких там розігрітих і наперед засмажених бургерів.

Булочка – приємне здивування, бо при замовленні запропонували на вибір з висівками і з кунжутом. За порадою дівчат взяв з висівками.

Композиція і склад мексиканського бургера – булочка на вибір (з сезамом/з висівками), достатньо великий яловичий бургер, сир, салат, кільця синьої цибулі, болгарський перець, чіпси начо і соус сальса на вибір (не дуже гострий/гострий) подається з нарізаною свіжою морквою, а-ля картопля фрі і маринованим перчиком габанеро на шпажчі.

Корова

 

Як видно на фото, страва подається в кошичку. З нього не надто зручно діставати бургер, та, принаймні, його не охолоджує тарілка.

Чекав менше 10 хв, при тому, що одразу переді мною замовили два бургери.

Корова

 

Булка тепла,  бургер засмажений, місцями “медіум“, на смак дуже добре чути спеції м’яса. Інгредієнти підібрані так, що можна насолодитись стравою цілком, однак на мій смак було б доцільно замінити болгарський перець помідором. Це додало би більше свіжості.

Вирок, заклад орієнтований на “бургерменів” і повністю відповідає своєму призначенню.

Моя суб’єктивна оцінка 9 з 10. Все класно, та ідеалу немає межі, покращувати ще є що! :)

Корова

 

Трішки про мінуси. В залі ну дуже тихо грає музика з цим варто щось зробити, також трохи за слабо працює витяжка, бо весь запах з грилю стоїть в залі.

Плюси: 

  • смачно;
  • професійно;
  • позиціонування здорової їжі;
  • гнучкість в приготуванні;
  • вегетаріанці теж не будуть ображені;
  • дешевий чай;

Про ціну, на перший погляд 35 грн це не мало, та якщо розібратись, то з теперішнім курсом це менше 2$, тому це і так дуже пристойно, навіть дешево.

Ще приємності, працює доставка. Ще мені дали візитку, подзвонивши за номером можна попередити заклад про свій візит, і не потрібно буде очікувати на замовлення, а воно вже буде чекати вас.

Позначено , , , , , , , , ,