Крамниця “Сусіди” (Львів, вул.Дороша, 12)

Крамниця делікатесів “Сусіди” (Львів, вул.Дороша, 12)

От і щось новеньке – крамниця “Сусіди”.

Зазвичай ми, STREETFOOD, маємо діло із закладами харчування, але останнім часом все більше уваги приділяємо і рецептам та продуктам.

Сусіди

 

Не один раз у соцмережах мою увагу привернула крамниця делікатесів “Сусіди”. 17.03 була акція, де запросили прийти на бургери за кошти закладу. Це вже точно був знак, що нам пора відвідати “нових сусідів” ;)

Знайшли не з першого разу. На початку Зеленої є клуб МЕТРО. Можливо, Вас колись забирали у райвідділ напроти клубу? :) От наступна бічна вулиця саме і є Дороша. Водіїв попереджаю, що Дороша одностороння і заїжджати треба з вулиці Левицького (хоч шанси там припаркуватися невеликі).

Сусіди

Піднявшись по стрімких сходинках, ми попали в магазин. Перше враження дуже приємне. Гарний дизайн. Все просторе і виблискує. За розкішною барною стійкою є великий логотип на стіні і повсюди полички зі смаколиками. Хоч і використали всю площу невеличкого магазину, але він не виглядає перезавантаженим. Не складно зорієнтуватися і знайти те, що шукаєш. Одразу при вході праворуч відокремлений м’ясний цех. За склом видно, як працівники трудяться для того, щоб був такий широкий вибір продукції на вітрині. Тут стає зрозуміло, що ми бачимо тільки частинку магазина, бо за кулісами ще й треба було помістити камеру для копчення, склад, холодильники, переодягалку і т.д.

Така прозорість і відкритість одразу викликає довіру, а те, що на вітринах, апетит :)

Не складно було з присутніх вичислити власника – Тараса. Ми розговорилися, і стало одразу ясно, що він цим займається не тільки для того, щоб гроші заробляти. Людина повна амбіцій і любові до своєї справи. Тарас пояснив, що все почалося через безплідні пошуки дійсно якісних натуральних сосисок для своєї дитини. Реклама і реальність просто не співпадали. На етикетці пише “дитячі сосиски”, а в інгредієнтах – купа кодів на букву Е. Довелось робити самому.

Сусіди

На теперішній день є приблизно 50 продуктів, які знаходяться у постійній ротації. Морожені вареники та пельмені, копчені м’ясні делікатеси (від сосисок до перепелинок), паштети, соуси та маринади, а також хліб та випічка.

Є класичні продукти, як ковбаса на дровах, а є цікаві варіанти як “курка-пармезан” (новий фаворит моєї дружини).

Вам тут радо дають пробувати практично все, що можна купити. Це дуже гарний підхід, бо ціни трошки кусаються, оскільки звик до фабричного мейнстріму. Але всі сумніви минають, коли відчуваєш різницю. Треба і зрозуміти, що, як не прикро, але певний рівень якості не може бути дешевим. Тут працює не один кухар. Обороти не можуть бути, як на фабриці, і продукти не роблять з будь-чого. Крім того, тут багато вкладено у гарне пакування, а також безкоштовно частують кавою всіх охочих.

Тарас наголосив, що обов’язковим критерієм співпраці з постачальником є можливість регулярних візитів на виробництво. Хто боїться показати, як він працює, відпадає одразу. Це єдиний правильний підхід, який дозволяє клієнтам дивитися в очі.

Ми вже на літо обговорили плани про вечірку на casa nostra bbq (bestbbq.in.ua), де, певно, приготуємо цікавий дегустаційний набір для усіх, хто захоче… Будемо тримати вас в курсі.

Надіємося ближче до літа побачити на вітринах обіцяні в’ялені ковбаси, гарні яловичі стейки (dry-aged), фарш на бургери та цікаві ковбаски, які викличуть бажання спонтанно зібратися з друзями на барбекю.

Сусіди

Наразі ми затарилися трошки додому і продовжили ввечері насолоджуватися смачними натуральними продуктами.

Висновок: у гарній обстановці Ви можете знайти у “Сусідів” за адекватні ціни дійсно якісну продукцію. Можливо, декому дещо буде здаватися слабко соленим чи незвичним, але пам’ятайте, що це, певно, через систематичну токсикацію своїх рецепторів глютаматом із супермаркету. Якщо у Вас немає бажання годувати дітей “відпадками незрозумілого походження”, то у Вас практично немає іншого вибору, ніж звертатися до закладів як “Сусіди” (на базарчиках вже теж чорт зна що робиться). Підтримуйте сумлінного виробника і, можливо, скоро й у Вашому районі з’явиться філія “Сусідів” ;) Рекомендуємо !

 

Адреса: Львів, вул.Дороша, 12

Офіційна сторінка facebook

Позначено , , ,