Place ОК (Львів, вул. Пекарська, 69б)

Place ОК (вул. Пекарська, 69 б)

Між будками з горілкою на розлив та хот-догами за десятку, дуже позитивно виділяється маленький заклад, який трішки захований. Від Пекарської треба повернути до діагностичного центру і пройтися ще 50 м.

Не хочу приховувати, що ми з Максимами (два власники) познайомилися по бізнесу, бо вони зацікавилися моїм морозивом (gelato.in.ua). Я на початку був скептичним, оскільки район не виділяється своїми “пишними” закладами і платоспроможними клієнтами, а наше джелато (зроблене виключно на натуральних інгредієнтах) не з дешевих.  Але через настирливість Максима ми таки зустрілися.

Кафе PLACE ОК (вул. Пекарська, 69 б)

Перше враження було: кльово! Видно, що за невеликі гроші тут з любов’ю побудували дійсно гарне і затишне місце. Мене одразу привітно зустріли, хоч і ще в той момент не знали, хто я. Як виявилося, справді цікавий заклад тим, що тут все ЕКО (інтер’єр, екстер’єр і їжа :) ) Після знайомства мене, на заміну за мої пробники морозива, почали частувати своїми смаколиками (люблю я свою роботу :) ).

Як на мене саме тут вартує харчуватися пацієнтам і майбутнім лікарям, які краще за інших повинні розуміти, що чіпси та дешеві хот-доги – це не їжа. PLACE ОК у свою чергу ставить акцент на здоровій їжі: фреші, натуральна кава, власна випічка, свіжі бейгли та паніні і натуральні супи на будь-який смак.

Звісно не треба очікувати кулінарні шедеври з міні-кухні і закладу формату takeway (візьми з собою), але об’єктивно можу підтвердити, що смачнішого і цікавішого меню Ви в цьому районі не знайдете.

 

Кафе PLACE ОК (вул. Пекарська, 69 б)

Бейгл великий і свіжий. Ціна не сильно відрізняється від того, що ви неподалік заплатите за хімозний хот-дог. Домашні мафіни легенькі і супер підійшли до кави з автомату SAECO (коштує всього 8 грн і подається у якісній одноразовій тарі).

Літом ми будемо бачитися знов частіше, коли буду привозити морозиво, і я певний, що я не раз саме тут перекушу, що раджу всім, кого занесе у ці краї.

 

Кафе PLACE ОК (вул. Пекарська, 69 б)

Висновок: Кафе PLACE ОК  пропонує дуже гарний вибір здорових і смачних страв за смішні ціни. Якщо Ви хочете смачно і недорого перекусити в цих краях, Ви точно нічого цікавішого не знайдете. Рекомендуємо!

Адрес: вул. Пекарська, 69 б

Сторінка у Facebook

Позначено , , ,