Рудий Кіт
Львів, вул. Друкарська, 4

Є заклади,  у які ходити не варто,  і ти це відчуваєш п’ятою точкою. Але розумієш вже тоді, коли сидиш за столиком і  думаєш: «Що я тут роблю ?». В оточенні «совкової» атмосфери і ми задумалися чи варто тут залишатися. Певно, у нашому випадку все вирішила допитливість. Як тоді, коли стаєш свідком аварії: начебто страшно, але ж цікаво, що буде далі.

admin-ajax

Після цього очікувана «пєчалька». Ти йдеш додому і розумієш, що профукав потенційно гарний вечір.

Але ж ні! У мене є сайт, де я можу витратити на цей «вражаючий» заклад ще трішки часу. Все для того, аби наші читачі не повторили цієї помилки.  Отож:

«Рудий Кіт» на Друкарській існує скільки я вже пам’ятаю цю вулицю. Однак,  у мене ніколи не було бажання туди зайти. Місце взагалі непогане. Багато вікон, у двох хвилинах ходьби від площі Ринок. Здавалося б, все добре. Але такої «савдепії» я не бачив вже давно.

На столах замість скатеритин щось схоже на шпалери. З особливим візерунком. Одразу згадався  серіал «CSI», де за допомогою ультрафіолету  шукають сліди крові на місці злочину. Тут на столах десь така ж картина, тільки лампа не потрібна. Без зусиль можна здогадатись, що їли чи пили останні клієнти.  Якщо у Вас міцний шлунок, то це,  навіть, не погана розвага доки чекаєш на замовлення :)

По всьому закладу –  кітчеві котячі фігурки і картинки. Хто бачив п’яту частину «Harry Potter» і пам’ятає дизайн офісу  директриси, може уявити приблизний інтер’єр «Рудого кота».

Відкривши меню, я знайшов позицію, що мене дійсно втішила: еспресо+кола+вершки… Як на мене – гарантована поїздка в «Ригу». На жаль, таке поєднання ніхто спробувати так і не наважився.

Офіціантка була досить привітною. Ми пішли разом дивитися на вітрину з випічкою (її у меню немає). І зупинилися на «ЗАХЕР». Треба наголосити, що працівники старалися. Навіть котів з какао намалювали нам на тарілках… Щоправда, на одного з них просто кинули ложку.

Наше замовлення виявилося звичайним шоколадним тортом. А так круто звучало…«ЗАХЕР».

Еспресо – повний відстій.  Давно такого не пив (точніше сьорбнув і лишив).

Висновок: якщо Ви схиблені на котах, чи у Вас ностальгія за Союзом, і ще Ви не боїтеся підчепити якусь заразу у брудному закладі,  або ж просто полюбляєте «олдскульні» масляні витвори Homo Soveticus, – можете сміливо заходити. Усім іншим раджу оминати «Рудого кота».

 

Адреса: вул. Друкарська, 4

Позначено , ,