Street Food So Good Festival | SNEAK PEEK #5 |The Room

Черговий учасник Street Food So Good – відомий своєю душею, заклад The Room Wine Bar, розміщений на вул. Лесі Українки,  18.

JPEG image-154630CA3975-1

Рум пропонує величезну винну карту, розбиту як по регіонах, так і по сортах винограду, є чимало закусок: сендвічі, бургери, салати, сирні і м’ясні тарілки до вина.

Ми поспілкувались з менеджером закладу Чадом, і він трішки розказав про те, що саме готують на фестиваль The Room. Так як основна спеціалізація – вино і до вина, так навіть звучить слоган (Good vine & home snacks), то основне, що ви зможете скуштувати – літні легкі коктейлі на основі ігристого вина. Це також для тих, хто не “вживає” власноруч приготовані лимонади.

Room

Однак, не вином єдиним. Під хороший напій хочеться і перекусити чогось смачненького, і тут уже основна інтрига від Чада: планують приготувати спеціальні сендвічі з великою кількістю м’яса просмаженого на грилі (Philly cheese steak). Конкретно не розповідали, як це буде виглядати, але смакувати має ну дуже добре.

Room

Також не лише вино і снеки, а і атмосферу Руму хочуть принести на фестиваль, бо як сказав Чад: “Ми продаємо не бар, ми пропонуємо сервіс”. Напевно, саме через це заклад і такий популярний.

Адреса: Львів, вул. Лесі Українки, 18

Офіційна сорінка Facebook

instagram

Позначено , , , , , ,