Street Food So Good Festival | SNEAK PEEK #4 |Burger Joint

Burger Joint – це тип закладу, який ставить акцент саме на бургерах. Часто це може бути навіть будка або мікрозаклад, через що немає навіть де сісти. У Львові Burger Joint – це один конкретний заклад і розміщений він на вул. Сатроєврейській, 26. У межах наших SNEAK PEEKS з нагоди фестивалю STREET FOOD SO GOOD  відвідали заклад, про який було вже багато шуму, щоб набити Вам апетит.

IMG_0799

Ми зі Святом думали зайти швиденько і взяти інтерв’ю в адміністраторки закладу – Тетяни, бо роботи ще багато, а до 21-22-травня вже часу обмаль. Однак, так заговорилися з власником Джозефом, що більше нікуди не встигли і повернулися додому пізно (і щасливі).

IMG_0814

Перш за все, хочу відзначити, що запаху вже немає. По-моєму, то навіть шкода, бо я люблю запах диму, якщо він з BBQ :) Дизайн приємний і затишний. Працівники дууууже привітні та усміхнені. Свою справу тут явно люблять, тому на славу постаралися з постачальниками. М’ясо мелють самі. Фрі домашня. Овочі свіженькі. Булки пухкі і м’якенькі.

За моїм улюбленим принципом “Simply. Delicious.” – не паряться із паростками редиски, чи фуагра, а просто роблять смачні бургери зі свіжих інгредієнтів на якісному обладнанні. Баста!

IMG_0822

На фестивалі нас чекають також бургери і, можливо, ще кілька секретів, які нам ще не вдалося розкрити :) Однак, після зустрічі в BURGER JOINT можу зробити такі висновки:

  • на фестивалі я там точно перекушу
  • ми ще напишемо незабаром повноцінну статтю, бо вражень забагато на тізер, а заклад надто кльовий, щоб про це не написати.

 

 

Адреса закладу: м. Львів, вул. Староєврейська, 26

Офіційний сайт закладу

Офіційна сторінка FACEBOOK

Позначено , , ,