Tarta cafe by Mrs.GREENWICH
м. Львів, вул.Пекарська, 24

Mrs.GREENWICH – це то місце в Ужгороді, де ми щоразу заходимо на солодке і каву, коли буваємо в у цьому місті. Дуже потішило, коли дізнались від друзів із The Coffeshop Company, що вони добралися і до Львова. Тільки тут називаються “Tarta”. Я в районі вул. Пекарської буваю рідко і, на жаль, коли б не проходив, у Tarta завжди немає місця. При тому, що столиків не так і мало. Це кльово для закладу, але мене вже трошки почало засмучувати :) Недавно проходили повз, і нарешті пощастило з місцями! Тож одразу вирішили зловити зайця за … вуха…

20170426_204144_Richtone(HDR)

Всередині все у теплих тонах, і затишно. Привітні офіціанти дуже неформально віднеслися до нас як до клієнтів. Трохи склалось враження, що зайшов до знайомих. Вітрина з солодощами не така крута, як ми звикли бачити в Ужгороді. Але все-таки пропонує багато цікавих смаколиків.

Місця зручні, хоч і сидиш близько з іншими гостями. Це нам зовсім не заважало, бо публіка була привітною і дуже різноманітною. Один хлопчик, син відвідувачів із сусіднього столика, підійшов дати “пятафан”, перш ніж сісти за стіл :) Гості з Німеччини недалеко від нас обговорювали красу Львова. А закохана парочка з іншої сторони робила те, що сучасні закохані парочки завжди роблять… втикали в мобільні телефони :)

Меню в міру велике. На перший раз візьміть собі 5 хв часу, щоб переглянути все, бо є багато цікавого. В основному, його можна звести до великого вибору супів, піци, запіканок та пасти. А на десерт, звісно, домашня випічка.

Я вирішив протестувати піцу, оскільки якраз знову готуємо порівняльний тест піци Львова (spoiler alarm). Дружина собі вподобала пиріг із тунцем, яйцем та шпинатом. На десерт взяли сирник із вишнею.

20170426_204622_Richtone(HDR)

Пиво на розлив є тільки Stella, але й, крім того, є нормальний вибір пляшкового. Як і вина. Смачний був фруктовий б/а коктейль, у якому ще плавало півжмені свіжих фруктів. Якби сік був ще холодний, а не просто змішаний з кубиками льоду, то було б взагалі розкішно.

20170426_204117

В туалеті помітив цікаве повідомлення, яке вказує на присутність відеонагляду в туалеті (надіюся, тільки біля умивальника). Може, комусь дивно, але крадіжки у вбиральні будь-якого закладу дійсно зашкалюють (ми у кафе, яке мали раніше раніше, постійно мусили докупляти частини інтер’єру. Кому треба б/у йоржик? І куди він/вона/воно його, цікаво, сховало, коли виносило із закладу ??? :)). Тобто тут я абсолютно розумію власників.

20170426_204643_Richtone(HDR)

Їсти принесли практично рівночасно. Пиріг нагадує кіш і дуже смачний. Ідеально приправлений, багато тунця і легесеньке тісто. Супер.

20170426_205040_Richtone(HDR)

Піца гарно просмажена, в міру хрумка і якраз достатня кількість гарніру. В’ялені помідори до бекону суперові.

20170426_211023_Richtone(HDR)

Чізкейк, звісно, на висоті, як і в Ужгороді. Чудове легеньке тісто у комбінації із помірно солодкою пухкою сирною масою – супер! Зауважимо, що в Tarta, видно, тренд усе подавати прямо на серветці, бо і торт, і пиріг був розташований прямо на ній. Враховуючи, що це матеріал із тих, дешевших, що легко розлазиться, то, певно, не найкраще таке підходить для якісної подачі ;) Однак, загальному враженню не зашкодило.

Щоб оплатити карточкою, треба підійти до бару. Мабуть, у терміналі батарейки сіли. Вечеря з двома напоями нам обійшлася у майже 300 грн, що дуже адекватно за таку якість.

Висновок: дуже приємний і затишний заклад, у якому часто немає місця через велику популярність. Ціни дуже адекватні, і кухня на висоті. Це не зірковий ресторан, а заклад із дружньою атмосферою, смачною їжею, де збираються привітні люди. Все чисто й охайно. Бракує хіба що літнього майданчик. Хоча, певно, на Пекарській не дуже приємно сидіти надворі. Рекомендуємо!

 

 

Локація: м. Львів, вул.Пекарська, 24

Дата визиту 27.04.2017

Сторінка Facebook

Офіційна сторінка закладу

Позначено , , , , , ,