ЯПОНАХАТА – розрив шаблону

Побачивши рекламку у ВК від Японахата і того, що в них з’явився бургер, я просто не втримався і при першій нагоді пішов туди його дегустувати.

ЯПОНАХАТА

На столиках є окреме меню з бургерами, їх там кілька: з лососем, з макреллю, з куркою, з телятиною, з індичкою і з копченим лососем. Ціни коливаються біля 50 грн.

Я замовив з куркою теріякі, і його подають, щось по типу, як меню в Маку, зі смішною картоплею фрі і цікавими ролами з капусти, моркви і ще якоїсь незрозумілої, але смачної фігні.

 

Японахата

Які ж тут фішки? Їх повно.

Перше, булочка чорна (швидше темно сіра) завдяки чорнилу каракатиці і вона приготована на пару, що дуже смакує.

Друге, курка з соусом теріякі в поєднанні з овочами і булочкою, це щось! Дуже оригінальний і цікавий смак, я б сказав: “омномном” :)

Картопля фрі якась химерна, але смакує як звичайна картопля фрі, роли дуже прикольні, навіть не знаю як описати смак, та до цієї страви дуже пасують!

Офіціантка порадила взяти соус, та він повне лайно, як майонез незнати з цим, от чого, точно не раджу!

Вирок: цей бургер не схожий ні на що я коли-небудь куштував, його оригінальний смак залишиться краплинкою позитиву в моїй душі ще на довгі роки, це я жартую звичайно, але я однозначно повернусь туди, спробувати інші бургери! Ціна не маленька, та цілком виправдана, за цей шедевр.

Моя суб’єктивна оцінка цього бургера – 10 з 10 (окільки його не можливо прирівняти до решти бургерів в моїх оглядах, то в своєму класі він однозначно ідеальний)

ремарочка: в Японахаті дуууже смачна латешечка illy в дуже няшній скляночці, дуже сподобалось, не міг не написати :)

Comments

comments

Позначено , , , , , , , ,