Бар “Десятка” у Франківську на всі 10

По дорозі з нашого готелю, таксист який вичислив по акценту, що ми Львівські, порадив нам піти в ДЕСЯТКУ поїсти. “запитайте любого, Вам підкажуть”. Ну щось підказали, нам лише з третього  разу, але у Франківську трудно загубитися. Отож, адрес: м.Івано-франківськ, вул. Шашкевича, 4.
s5
З зовні непогано, але, щось не одразу захотілуся зайти. Зайшли. Приємний персонал нас зустрів, посадив, але попередив, що у нас тільки 2 години часу, бо всі столики бронйовані. Місце популярне однозначно. Потім дізналися, що обійшовши будинок, ще є підвальне приміщення.
Ми на цій поїздці купували розливний апарат для пива на наш BBQ на Винниківському озері. Місцевий “дилер” нам порадив скоштувати БОЙКІВСЬКЕ ПИВО, якого, по його словах, у Львові немає. Насправді ми про таке ще не чули. Нащастя у ДЕСЯТЦІ вони було і ще й на розлив. Два дня до цієї поїздки ми робили наш тест пива і БОЙКІВСЬКЕ попало б точно у  ТОП 5, якби воно приймало участь. Рекомендуємо !!! Домашнє вино нажаль не втішило.
Ми бідні Львівяни, яких ЛОКАЛЬ та КУМПЕЛЬ привчили платити по 200 грн за людину, були дуже приємно вражені місцевими цінами. Головна страва за 30-40 грн ? Стейки за 15грн/100г ? Еспрессо за 9 грн ? Конечно !
Заклад робить домашні страви як голубці або пельмені в певні дні і радить їх замовляти саме в той день, бо решта тижня вони ідуть з морозильника. Банош – бомба ! Часто його роблять ріденьким як кашу. Друзі, Банош і Мамалига – це дві різні страви. В ДЕСЯТЦІ про це знають!
Все було супер. Офіціанти заслуговують на щедрі чайові, а Львівяни щасливі і ситі пішли далі шукати каву…
 Сайт закладу: http://www.beerclub10.if.ua