Bubbles
Львів, вул. Архітекторська, 7

3017

І знов групон…. У мене чомусь зразу погане передчуття, коли я з ним іду в заклад. З іншої сторони, були і випадки, як із T.G. Amigos, де ми позитивно здивувалися. У випадку BUBBLES мені вже давно було цікаво, бо попри головну атракцію (вафля з бульбашками), то вони ще пропонують однойменний чай – Bubbletea… А хто мене знає, той в курсі, що ми були перші у Львові, хто його запропонував. Тому цікаво, як із тим справи у Generation Next…

Приміщення на Архітекторській здається проклятим. Хоч і прямо біля Політеху, тут не тільки Кебаб закрився за короткий час, але навіть локалівська сендвічна ВАРІАТИ зазнала краху. Це про щось говорить… Відповідно, якщо вже щось робити, то воно має бути просто магнітом для клієнтів, бо просто так вони не прийдуть.

У закладі зробили мінімальний редизайн з малим бюджетом. Приміщення виглядає порожнім і нічим особливо не приваблює. Навіть музика не грала, хоч колонки були.

Коли ми прийшли, нікого не було, крім персоналу. Дівчинка біля бару зустріла дуже привітно. Зразу намагалася нам допомогти розібратися. Меню хоч не дуже велике, але Ви самі собі складаєте бажану комбінацію, тому перший раз треба хвильку, щоб зрозуміти систему… Це мені знайоме явище, бо ми ще в BestOf далеко не раз пояснювали, що з чим їсти.

Вафлі є як солодкі, так і солені. Хоч і кількість наповнювачів не захмарна, але частини бажаних інгредієнтів не було (звісно, ті, що ми хотіли). Замовили один солений з мисливськими ковбасками та фруктовий з чорницею на пробу. З bubbletea також частини інгредієнтів не було, але вдалося щось підібрати.

Негативним було, що хлопчина, який також був присутній, вічно перебивав дівчинку і пробував взяти на себе обслуговування. У нього, можливо, більше повноважень, бо дівчинка терпіла, але він робив значно менш компетентне враження, тому ми вперто пробували далі розмовляти з дівчинкою. Вбила мене фраза, коли я замовив еспрессо: “Вам дати води до нього? То в Європі так роблять. Вони запивають каву бо вона така гірка”.

Чоловіче… Воду п’ють до кави, щоб відновити водяний баланс у тілі і підготувати рецептори до доброї кави. Але коли попробував її, таки зрозумів, що він має на увазі… Кава дійсно дно…

Перший облом був із баблті. Хоч і купили всю апаратуру (як шейкер), то трубочок для баблті не було… Дали просту і ложку. Це просто комедія і псує всю суть. Рopping boba (перли в чаї) були з дешевих і сильно віддавали хімією… Думав дати номер постачальників трубочок, але зрозумів, що тут значно більше проблем, ніж просто з розхідними матеріалами.

Range1

Потім принесли вафлю (помітили, як гнило виходить, коли наголос не так поставити, як читаєш ? :) ). Ну такоє… Візуально симпатично і оригінально. На смак – якось нічого надзвичайного. Саме тісто – практично нейтральне, що робить сенс, бо солодке з ковбасками, певно, було б на любителя. Можливо, якби були добрі вершки (а не з банки), і якесь морозиво, то було би краще… Так воно сприймалося сухо і просило якогось соусу. Особливо, солений варіант.

Висновок: певно, скоро знов приміщення звільниться для нових жертв. Bubbles, на жаль, не дуже справляється і відстає, у порівняні із львівськими конкурентами, які роблять те ж саме. Коли пропадає ефект новинки, треба підтримувати лояльність клієнтів якістю сервісу та продукції. Одне і друге тут, у кращому випадку, на середньому рівні, тому рекомендувати bubbles ми, на жаль, не можемо.

 

 

 

Адрес: вул. Архітекторська, 7

Comments

comments

Позначено ,