Кафе De Luxe (вул. В. Великого 2)

20151014_141643

“De Luxe” (що на вул. В. Великого 2) не тільки кафе, а і караоке клуб. Дезайн нагадує популярні “заклади знайомств” Львова (таких як фешн клаб, плей бар та ін.). Меблі мякі, модерні крісла та столи. Холодний чорно-білий інтерєр. Однак доволі комфортно. Для мене великий мінсу (для когось певно великий плюс) це що половина закладу явлає собою криту терасу де відвідувачі активно, законно курять.

Головний зал не курящий і “гламурний”. Все зроблине під нічну атмосферу яка певно являється час-пік даного закладу.

Меню дуууже велике. Від вареників до суші можна найти практично все. Меню красиво оформлене і якісне. У ньому і найшовся Бургер за 65 грн.

Офіціанти вічливі, але не дуже професіонально поводяться. Бургер приготували приб. за 20 хв. при тому що заклад був повний на 50%, що в повній в порядку. До бургера подавалися фрі та соус.

Фрі домашнє і не вражає. Олія свіжа, але картопля як з пательні, протсо жирніша. Дишева груба сіль окремо негативно вплинула на загальне враження.

Соус кучуп+майонез. Цеяк на мене кращий варіант, що є з фабричних.

Бургер:

Булка якісна. Обсмашена. Свіжа.

Діаметр котлети на 1/3 менший за булку. Сама котлета з дуже сильно перемленого фаршу, так що важко вгадати, що саме їж. То що там не тільки м’ясо доволі ймовірно.

Тоненький слайс помідора, листочок салату і слайс сиру закругляє загальну картину бургера – так собі. Не те щоб погано, але рекомендувати неможу. Якщо вже не повезло і треба поїсти в цьому районі, то цікавих альтернатив немає, тому De Luxe певно кращий варіант, однак з широко меню раджу вибрати щось інше.

Comments

comments