Шампанерія Х&X (м. Львів, вул. Лесі Українки, 29 )

Я взагалі люблю заклади Арзуманяна (РЕСТАРОН), хоч і останнім часом трошки розчаровуюся. Якщо MONT PIUS був одним з моїх улюбленим закладів, куди я любив водити гостей із-за кордону, то зараз вже не впевнений чи не прийдеться червоніти за 2см стейк. Хоч візуально це чи не найкрасивіший майданчик у Львові, але їжа вже не така як була. А я все-таки їсти туди прийшов.

Шампанерію, я бачу, як заклад у стилі італійського бістро, але звісно із східною їжею (відповідно до коріння власника). Хоч заклад маленький та й для закладу, який ставить акцент на шампанське, досить тісно, але доволі комфортно. Треба сказати, що я з Баварії і звик в пивному саді сидіти біля чужих людей. Навіть люблю познайомився з багатьма цікавими людьми таким чином. Так що флірт-фактор тут дуже високий :) Заклад виглядає чистим і доглянутим. Туалет трошки не зручно розміщений, але це не трагедія.

Персонал в основному молодий, привітний і трішки забіганий. Меню не велике, але відповідає розміру закладу. Краще так, ніж кухня яка не встигає або ситуація де половини страв немає. Домінують вина і шампанське, однак чогось такого особливого я не знайшов. Основні три позиції по кухні це хачапурі, хінкалі і різні “елітні” хот доги. Ціни вищі середнього.

Хінкалі на середньому рівні. Фарш дуже пікантний і віддалено віддає бараниною (що я люблю, але варто додати якесь попередження в меню). Тісто добре і проварене як слід, однак  форма не дозволяє їсти їх традиційно (пальцями) без подальшого вислуховувань від дружини порівнянь з свинею у свій адрес (перевірив на практиці).  Хачапурі не пробували, але виглядали симпатично на сусідніх столах (перевага малих закладів ;) ).

20151211_200022

Хот дог виглядав на жаль як і у фастфуді. Симпатично оформлені шидеври з фотографій що на сайті, ми нажаль не бачили (ні на своєму, ні на сусідних столах). По інгредієнтах цікавіше. Добрі сосиски, свіженький, хрумкий і смачний хліб. Якісні соуси.  Основна проблема, що ним “фіг наїшся”… навіть нормально не перекусиш… А коштує він як 3/4 походу в ресторан. Тому враження двоякі.

Критично мушу висловитися про глінтвейн. Вино + кориця + цукор розігрітий капучінатором еспресомашини. У моєму закладі бармен за таке б віджимався.

Висновок: Загалом можна заклад порадити тим, хто хоче (тісно) посидіти з друзями і перекусити, однак після того можливо варто поміняти локацію у пошуках десерту. Як і у всіх закладах РЕСТАРОН тут нічого цікавого у цьому плані не знайшлося…

 

Адрес закладу: Адреса: м. Львів, вул. Лесі Українки, 29

Офіціний сайт закладу: http://champagneria.lviv.ua/

Позначено , , ,