Драгон еспрес (на вул. С. Бандери 39)

Довго я не хотів заходити у подібні заклади. Я страшенно люблю східну кухню і я балована дитина з Мюнхену. Мій олюблений китайський фастфуд (в RIEM ARCADEN) при тобі готує макарони у воці додаючи набір овочів (морква, парустки сої, бамбук, гриби, зелену фасольку…) і м’ясо або рибку на твій смак. До того нарізаний омлет і популяний гострий чіоі-соус. Все готове за 1 хв., тобто якраз є час заплатити.

У Львові перший раз з східними макаронами стекнувся коли на Кривій Липі відкрили філію мережі THIKI THAI. Я одразу побіг попробувати і розчарувався. Посеред видачі стоїть одна ємкість з готовими макаронами. Не знати коли зроблено. Не певно з чого. Ціна кусалася. В подальшому також нервували, що через відсутність місць їхні клієнти сідали біля дерева і забивали нашу попільничку з їхнім одноразовим посудом.

Ну час пройшов і побачили на вул. С. Бандери нового представника даної сфери – ДРАГОН. Мультяжний зелений дракончик (чомусь) викликав бажання таки попробувати. В нутрі побачив знайомі обличчя які полочками «вигрібали» макарони з одноразової посудинки. Приємно здивувало, що тут вже принайме був «якийсь вибір». Тобто не тільки макарони, але й рис. 4-5 «наповнювачів», тобто суміш з м’яса, овочів та соусу. Один навіть вегетаріанський. Нажаль все готове на підігріві і закрите кришечками. Можливо просто у Львові покищо важко робити по-іншому, бо попит не такий як би хотілося. У Мюнхені нескінченна черга стоїть. Надіюся, що то скоро зміниться.

IMG_20150512_145953

На макарони і один рисовий варіант ми чекало коло 5-7 хв. Так виглядало, що річ була в рисі. З макаронами було б швидше. Окрім того вибір не великий. Пиво, кола… Хотілося б побачити спрінгроли та східні фруктові салати на десерт.

На смак було зовсім не погано, однак м’ясо бажає кращого. Вражіння, що його ще холодним кинули у слабо розігріту пательню. Таємниця «стір-фрай» у тому, що все робиться максимально швидко на високій температурі. Тоді збурігаються всі вітаміни, м’ясо мяке і сочисте, а овочі хрумкі.

У ДРАГОНі було, скажімо, непогано. Ціна вища середнього, сервіс робив не дуже зацікавлене враження.

Я тут дізнався, що і THIKI THAI підняв свій рівень і почав розширяти свій асортимент. На Липі місце було мініатурне, тому не дивно, що асортимент був теж малий. Треба буде ще й туди піти. Скоро звітую…

Позначено , , , ,