Лайфхаки для гурманів vol.01

Нещодавно в офісі обговорювали якою стороною пластикової мішалки правильно перемішувати каву. Бо з ложками все зрозуміло. А дерев’яні палички взагалі безпрограшний варіант.  Що ж стосується пластикових, то тут думки колег розділилися. Одні вважають, що за широку сторону потрібно тримати. Інші ж навпаки, що розмішувати (бо вона ж з дірочками). Оскільки люди в ІТ-сфері дуже зайняті і не мають багато часу на пошуки відповідей, то це питання обговорювали довго.  Консультувались навіть з бариста «КРЕДЕНС КАФЕ» :). Та однозначної відповіді так і не знайшли. Але під час пошуків знайшли ще пару цікавих кулінарних лайфхаків, якими ми просто зобов’язані  поділитися.

Якщо хтось має відповідь на питання щодо пластикових мішалок, – пишіть. Будемо вдячні ;)

21W6L9TcCDL._SY300_

 

Tic Tac

Завжди складно дістати із коробки лише одне драже, тому часто доводиться закидати в рот цілу жменю. Ось як потрібно робити, щоб не виглядати чайником!

 

Соломинка та банка

Використовувати трубочку для пиття із банки просто необхідно. Бо ніхто ж не знає де  ця тара вже встигла побувати і хто її чіпав. Та проблема в тому, що соломинка завжди падає в банку через газ. Та зачекайте! Там же є така цікава дірочка в кільці. Невже вона призначена для соломинки? ;)

3832960-650-14472511134a

 

Східна їжа з собою (take away)

Незручно їсти макарони з коробки, а полити гострим соусом вдається тільки з верху ? Невже 1 млрд китайців не могли придумати щось розумніше ? А вони й придумали, просто ти не в курсі ;)

ПС: з паперу у який запаковані палички, можна легко скласти зручну підставочку для них.

 

Харчова плівка та фольга

Не вдається нормально відірвати шматок плівки чи фольги? Просто зафіксуйте рулон на поверхні і одразу відчуєте різницю!

ecsimgfolie-bild-1-7442483227728954396

 

Подача чіпсів

Хочеш здивувати свою даму оригінальною подачею чіпсів?  Ось гарний варіант…

Cupcake

Після капкейку все обличчя в кремові ? А зроби з нього сендвіч!

cupcakesandwich

 

Манго

Думав, що я крутий, бо різав м’якоть манго кубиками і потім виймав її  ложкою зі шкірки-тарілочки. Але знайшов свого сенсея…

 

продовження буде…

Позначено ,