Кав’ярня “Солодка скриня”
м. Львів, вул. Туган-Барановського, 30

solodka skrynja lviv 01

Кава власного смаження, понад 40 сортів чаю, домашня випічка та сертифікати ISO. Коли читаєш такий опис, то розумієш, що навіть не всі великі заклади у Львові можуть таким похизуватись.  Уявіть собі наше здивування, коли дізнались, що йдеться про заклад з чотирма столиками :)

Коли нас запросили відвідати мікрокав’ярню на вулиці Туган-Барановського, 30, чесно кажучи, я не дуже поспішав. Бо ніколи не був фанатом солодкого.  Та ще й коли побачив на сайті закладу меню із тортами «Наполеон» та «Фруктова фантазія», був певний, що робити мені тут точно нічого. Як же  я помилявся…

Того дня у мене був люксовий настрій. Бо вдалося взяти з собою не лише дружину (ще ту ласунку), але й самого Святослава Могиляка. Саме він створив блог STREETFOOD.IN.UА. Та останнім часом,  на жаль, не може знайти вільної хвилини для свого дітища :)

solodka skrynja lviv 04

На дворі була чудесна погода. Ми гуляли вулицею Туган-Барановського і вирішили зайти у затишне кафе під назвою «Солодка скриня». І хоч нас сюди запрошували та цього дня, вочевидь, не чекали. І це дуже добре, бо ані власники, ані персонал закладу не змогли підготуватися.

solodka skrynja lviv 07

У «Солодкій скрині» тільки чотири столики. Влітку тут відкривають ще невеличкий майданчик. В закладі затишно. Відвідувачі в основному інтелігентні люди старшого віку, але й студенти заходять. Персонал молодий, дуже ввічливий і скромний. Навіть трішки розхвилювалися, коли розповідали нам цікаві факти про заклад. «Солодкій скрині» вже 10 років. Оскільки колись приміщення було помешканням священика, до цього часу тут не продають алкоголь. На стінах чорно-білі сімейні фотографії чотирьох поколінь власників. А також сертифікати ISO та грамоти. Тут нам стало цікаво, і ми ще уточнили пізніше у власників, що це за грамоти ?

solodka skrynja lviv 02

Ростислав Багринівський: “Сертифікат ми отримали як нагороду в кінці 2016 року як підприємство яке сумлінно виконує свої обов’язки, ми всі були дуже раді :), також ми отримали у 2016 році сертифікат (Системи управління безпекою харчових продуктів (ХАССП) за ДСТУ 4161 або ISO 22000) я думаю це наше найбільше досягнення у 2016 році. “

solodka skrynja lviv 06

Випічку готує власниця та досвідчені господині. Ціни коливаються в рамках 250-300 грн за кілограм і, повірте, воно цього вартує. Всі знають,  що краще за маму/бабусю ніхто не куховарить. Та у «Солодкій скрині» Вам  приготують щось смачненьке як для рідного.  Все, що нам давали куштувати було дуже ніжне, з гарно збалансованим смаком, в міру солодке та з якісних інгредієнтів. Словом,  це одне з кращих місць де можна відчути атмосферу справжньої львівської кав’ярні та скоштувати  автентичну домашню випічку. Радує, що «Солока скриня» не застрягла в минулому, а крокує в ногу з часом. Окрім традиційного львівського сирника тут Ви знайдете кейк-попси та капкейки. Також у мікрокав’ярні можна замовити тематичні торти з мастики на дні народження в стилі «angrybirds» та «hellokitty»:)

Нас приємно здивувала новина, що каву обсмажується безпосередньо  у «Солодкій скрині» на професійному обладнані. За плечима бармена цілий арсенал чаїв та кави. Як сказав нам персонал, всього більше 40 сортів. Як і у магазині чаю Вам з радістю покажуть і розкажуть про будь який вид цього напою. Тобто, зроблять усе, щоб спростити Вам вибір. До того ж запевняють, що  більшість своїх клієнтів знають в обличчя і пам’ятають що кожен з них полюбляє.  Та це нас і зовсім не здивувало :)

Висновок: «Солодка скриня» нас дуже приємно вразила. Не тільки тому, що тут величезний вибір чаїв та кава власного смаження, а й дуже смачна випічка. У поєднанні із затишним інтер’єром, привітним персоналом та інтелігентними відвідувачами складається враження, що прийшов у гості до доброї господині. Відтепер «Солодка скриня» буде моїм новим улюбленим місцем,  куди приходитиму поласувати доброю класичною випічкою.

 

Дата відвідування: 19.02.2017, обід

Адрес закладу: м. Львів, вул. Туган-Барановського, 30

Офіційна сторінка зкаладу: http://solodka-skrynia.com.ua

Comments

comments

Позначено , , , , ,