Plates & Cups
Львів, Братів Рогатинців 43/12

З Любою, директором «Plates & Cups», я ще познайомився у моїй улюбленій кав’ярні у Львові «The Сoffeeshop company». Ми швидко знайшли спільну мову. Я був у захваті, як вона тримала все строго в чистоті і дисципліні, але при цьому мала дружні стосунки з людьми. Я вічно переходжу на панібратство, а потім кличу дружину, коли треба виконати роль злого копа (хоч кохана мила насправді :)).

На жаль, кав’ярню «the Coffeeshop company» закрили у 2017, але Люба собі знайшла швидко новий проект, вартий уваги. І от запросила до себе в гості. Коли я прийшов туди вперше, то було ще досить порожньо. Частина меблів не була готовою, майже без декору, але вже якось стало відчутно, що тут скоро буде щось круте.

Офіційна адреса: вул. Братів Рогатинців 43/12, але ми, львів’яни, знаємо це місце під назвою Площа Коліївщини (то одна з найменших площ у Львові) розташована між вулицями Братів Рогатинців та Староєврейською.

Супер затишно і мило. Ідеальне місце для розміщення столиків літом і вітрини з морозивом (#НахабнийНатяк :) )

Кафе тягнеться вздовж, тому весь фасад – вікна. Все світло і затишно. Одразу при вході, крім привітних працівників, вам усміхається серце закладу – вітрина з дуже симпатичною і цікавою випічкою, яку готують на місці. Тому все завжди свіже і гарненьке.

Я зазвичай пишу відгуки про окремі візити, але останнім часом був тут так часто, що вже й не пригадаєш, коли і що було. Певно, для інформативності – це тільки плюс. Всі рази ми виходили супер щасливі у всіх сенсах цього слова. При чому ходили як із дружиною вдвох, так і з дітьми та їх батьками, з друзями-вар’ятами і спокійними. А раз навіть забігли просто на чай під час обіду, коли по справах були в центрі. Єдине, що на сніданок якось ніколи не потрапляли, при тому, що це, певно, одне з топових місць для того… ну ще якось наздоженемо.

Основний акцент зі страв ставлять на салати. Хто любить олів’є і шубу, певно, розчарується, але для всіх травоїдних і противників майонезу тут рай. Мікс із різних сезонних салатів, кілька їстівних квіток, до того сухофрукти, кіноа і, може, трошки курки чи лосося? Все є!

 

З теплого, наприклад, може бути дуже смачний гарбузовий суп-пюре з імбиром. А якщо чоловік голодний, то ще й є варіант вибрати пристойний бургер, до якого дадуть батат  (солодка картопля). Тож голодними ви тут не лишитися. Хоч у першу чергу я сюди приходжу, коли треба підняти рівень цукру в організмі…

Щоб довго не пускати слини в меню, раджу просто піти до вітрини і глянути. Працівники добре знають свою справу і розкажуть, підкажуть все, що треба. Найкраще взяти різне на компанію і все перекуштувати. Торти – ніжні і легкі, в міру солодкі. Від трендового RedVelvet, до супер ніжного чізкейка. Поданий дуже вишуканий і збалансований вибір. Мій фаворит, певно, їх божественний морквяний торт (я б так і назвав в меню) з кремом на сирі «Філадельфія» та масою горішків і родзинок (чамчамчам). До того ще взяти домашній чай з імбиру або смачну-пресмачну каву з «Палярні Чехович», яку приготують вмілі руки баристи на крутій машинці – і день вдався.

 

Висновок: У «Plates & Cups», певно не найдешевші ціни, але сервіс – на висоті. Заклад чистий, охайний. З перших секунд перебування стає затишно. Молоді привітні працівники усміхнуться, відведуть вам достатньо часу, щоб розказати і підказати все, що зацікавить вас. Тут не супер широкий, але дуже вишуканий і збалансований вибір дійсно смачних та цікавих страв. А для мене «Plates & Cups» –  це моє нове улюблене місце, куди хочеться піти на каву чи/з випічкою, яка тут відчутно готується з любов’ю, і завжди свіжесенька. P.S. Морозиво також бомба (#НахабнаРеклама) :)

 

Рекомендуємо!

 

Адрес: Братів Рогатинців 43/12

Офіційна сторінка facebook 

Дата визиту: вересень 2017-Березень 2018

Позначено , , , , , , , , , ,