The Coffeeshop company (австрійська кава) – (пл. Соборній, 2)

The Coffeeshop company (австрійська кава) – знаходиться на пл. Соборній, 2 (напроти Галицького базару)

Після того, як я закохався у їхнє еспрессо (див. щоденник кавомана), я вирішив при нагоді попробувати, що тут можна перекусити. Меню в THE COFFESHOP COMPANY одразу нагадує те, що я звик бачити за кордоном: цікаві салати, бейгли та фінгерфуд. Звісно, крім того широкий спектр дуже апетитної випічки, але сьогодні треба було вибрати між бейглом і фірмовим «пиріжком», якого скромно назвали “КАЙЗЕР” (з нім. Цісар). На пораду дуже привітного персоналу, зупинився на бейглі, хоча відчуваю бажання ще якось зайти за «його величністю» ;)

20150603_160915[1]

 

Бейгл – річ ніби проста, але як завжди прості речі найважче зробити. Бейгл – це по суті булочка, яка подібна на донат, тож не дивно, що вони найпопулярніші саме в США (особливо у Єврейських кварталах). Спочатку дріжджове тісто формують, потім коротенько варять і аж тоді випікають. В результаті отримуєте дуже смачну, оригінальну основу для всяких смачних начинок. Один з найпопулярніших бейглів – це сир (типу філадельфії) та лосось. Його і вирішив тут попробувати. В THE COFFESHOP COMPANY його ще доповнили свіженьким огірочком та кропом. Бейгл був свіженький і коротенько розігрітий на грилі, що його зробило ніжно хрумким. Дуууже смачно. Особливо у таку спеку як в той день, мало що могло так сподобатися.

Ціна (як і все у закладі) вище середнього. Однак за це Ви отримуєте привітний персонал та заклад, який блистить чистотою і з дуже симпатичним ін- та екстер’єром. І навіть складається мінімальне враження, що Ви опинились на пару хвилин в Європі.

Скоро доповню ще думки про решту меню, бо знаю, що це точно був не мій останній візит…

 

Доповнення від 24/09/2015

Ніяк немав часу дописати, хоть і давно планував… Дружину потягнуло на солодке, а я рішив попробувати ще вище згаданий фірмовий австрійський періг “КАЙЗЕР”

 

 

20150609_122948

 

Щоб довго не займати Ваш час: оригінально, сипатично подано, смачно… Хрумке тісто в собі містить смачну начинку (у мому випадку курка з овочами). До того смачний соус з каперсами (без і справді періг міг би здатися суховатим). Смачна перкуска якщо не дуууже голодний.

На задньому фоні ще видно тортик який теж відповідає загальному враженню про все, що нам вже довелося тут пробувати. Відвідайте цей заклад і переконайтися самі ;)

Comments

comments

Позначено , , , ,