Пивний паб – хмільна бочка

Луцьк, цікаве місто, та не дуже привітне для туристів. Вранці все закрите та і загалом із закладами харчування та п’янства не дуже густо, хоча як на місто з населенням 217 тис. мешканців достатньо пристойне.

Слава богам, що є чудесний сервіс foursquare, з яким планувати харчування/бухання в поїздці стало в рази легше. Забивши запит «burger» перший адекватний заклад який порадило – «Пивний паб-хмільна бочка» ну і гріх було не спробувати.

Заклад знаходиться практично в центрі міста, як годиться трушному пабу в підвалі. Людей в середині практично не виявилось, нас це в принципі насторожило, та як виявилось пізніше, після кількох гальб пива і пуншу, це була лише 15:00 і тоді всі сумніви розвіялись =D

Меню дуже обширне, особливо в різноманітті пива (все яке було в наявності) що дуже потішило, та ми як справжні галицькі пани і панянки, почали все з гламурного вишневого і абрикосового пуншу, який був просто бомбовий, дуже раджу спробувати як буде в Луцьку, він багато де продається.

Бургерів в меню виявилось аж цілих 3, з курячим м’ясом, з свининою і з телячим м’ясом. Я як справжній гурман замовив з телятиною.

dD039BecqPw

Подається «бургер» з картоплею фрі і порцією кетчупу. Як ви напевне помітили на фото, а якщо не помітили, то бургер виявився без котлети, але з тонким шматком провареної/пропареної телятини. Булочка з хлібного кіоска. Мариновані огірочки, салат, цибулька. Всередині виявилось достатньо якогось майонезного соусу…

6Dcidj9RN-I

Але на диво, ця вся не до кінця зрозуміла комбінація, виявилась смачною. Булочки теплі, телятина смачно замаринована, майонезний соус гармонійно поєднався з шматочком м’яса. Звісно бургером це не назвеш, швидше круглим сандвічем з мнєсом = )

Насправді, я раджу цей заклад в місті Луцьк, а особливо скуштувати там вишневий і абрикосовий пунш (сидр) і спробувати їхнє лімончелло.


review-foursquare-icon

 

Позначено , , , , , , , ,