Ресторанний комплекс БРОВАР (Микулинецьке)

IMG_20150419_140556

Цього року на нашому BBQ на Винниківському озері хочемо ставити якесь цікавіше пиво за Львівське чи Чернігівське, але нажаль то означало, що треба предбати свій розливний апарат. Найшли гарний варіант у Франківську і вирішили зробити собі поїздочку. Ще в часи Cafe BestOf, нас запрошували на екскурсію фабрики Микулинецького Пива, але перед тим ми рішили відвідати ще ресторанний комплекс “БРОВАР”, фірмовий ресторан Микулинецького.

Знаходиться він по адресі: смт.Микулинці, вулиця Грушевського, 86-б, то перед кільцем де можна зїхати до фабрики. Заклад дуже рустикальний і нагадує баварські ресторани, але у виді новобудови з польської цегли. Персонал дуже приємний. Ресторан не то, що чистий, а блистить! В акваріумі жива осетра чекає на свій час, а ба барі весь асортимент микулинецького на розлив. При тому не тільки Пиво, але й лимонади. Новинка микулина – домашній віскі, наливається з малих дерев’яних бочок на барі.

a5ff95544fd90b68a7dfb49671167517

Меню широке і цікаве. Ми очікували, що всі страви або “з” або “до” пива. Насправді далеко не так. Є тріо домашніх чіпсів до пива та різні ковбаски, але також шашлик та багато інших м’ясних та рибних страв. Мені бракувало якихось стейків маринованих в пиві, або печені з пивною підливою. Тут це просто мусить бути в меню :)

Ми собі взяли “пателні” у різних виконаннях (картопля + м’ясо, язик з грибами і т.д.). Шкода було, що страва видно не готувалася в пателні, бо вона була холодна. Сама стравав була гаряча, але помаленько віддавала тепло чавунній пательні. Ну ми швидко справилися, такщо це не стало проблемою. Пиво добре. Квас як завжди викликав дискусії. Для мене він найкращий. Декому то не квас бо за солодкий. Справа смаку. Що всім сподобалося на 100% це фірмові лимонади. Кола супер і має оригінальну міцну ноту кориці (яку в більш відомих представниках, ледь помітна), а лимонний лимонад напевно кращий який я пробував. Не дивно, що у них Радлер такий чудовий ;)

13982-mykulyn-brovar-kuhnya

Всім цим можна затаритися в магазині який находиться ліворуч (по сміжних цінах), або 5 км далі прямо на заводі. А повірте таритись вартує, бо у Львові то практично не найдеш. Правда ми домовилися, що цього року на винниківському озері у нас буде. То якщо нема можливості їхати в Микулин, пробуйте там. Також чув, що у вибраних магазинах таки можна найти… Також у місцевих, ресторан популярний як банкетний зал на весілля та інше.

13982-mykulyn-brovar-komplex

Ресторан явно вартує уваги. Ціни на рівні Тернополя (що для Львова дуже приємно). Ми за 4ох лишили 350 грн, а наїлися добряче. Один Epic Fail – карточки для розрахунку НЕ ПРИЙМАЮТЬ! Друзі б набрали водички певно в рази більше, якщо б приймали. Рятує, що у магазині на заводі є банекомат (EXIM), а подорозі туди є Приватбанк.

Детальніше про заклад:

http://www.brovar.org/news.php

Comments

comments