Перекуски на українських заправках

Куди б ти не подорожував  Україною, тут завжди є на що подивитися. Однак, довгі поїздки і жахливі дороги змушують зупинятися доволі часто на заправках. Інколи, щоб поповнити запаси пального, інколи – щоб відпочити або ж перекусити.

Згадую той час, коли ми лише приїхали в Україну. Зупинились на одній із АЗС. Тоді у відповідь на моє запитання: «Чи є у Вас щось їстівне?», чітко дали зрозуміти, що в Україні заправка і магазин – дві різні речі. Для мене це було дивно. Адже, живучи в Німеччині, я звик, що на заправках є практично все. Ба більше, АЗС були чи не єдиним місцем, де у неділю можна було щось купити. Бо у Німеччині цього дня магазини взагалі не працюють.

Сьогодні, на щастя, ситуація з українськими заправками змінилась. Окрім шоколадних батончиків та чіпсів, вони почали пропонувати щось цікавіше. Це може бути випічка, фастфуд, і навіть ресторанна їжа.  Вибір вже настільки широкий, що час і нам дослідити це питання. Все таки ми ж STREETFOOD.IN.UA :)

(Нашу думку про каву Ви можете дізнатися в  ЩОДЕННИКУ КАВОМАНА)

 

ОККО (a la minute).

okko

Саме тут чи не найпопулярніша кухня.  «Окко» вже мав потужний  досвід у харчовому бізнесі через торгову мережу «Тobi». Тоді рішення доповнити заправки маленькими ресторанами отримало широке визнання. Зараз же заклади A laminute можна знайти і в центрі міст без прив’язки до «Окко».

Асортимент широкий – від сандвічів до стейків та пасти. Ще тут Ви знайдете супи, салати та десерти. Тому за вибір ставимо «5».

Якість – вище середнього. Кухня оснащена професійним обладнанням. Вона поділена на  кантину (вже готова їжа на вітрині) та класичну кухню (готується з-під ножа,тож доведеться зачекати).  Відповідно, тут гарний вибір як для тих хто поспішає, так і для тих, хто готовий почекати заради свіжоприготовленої страви. За швидкість приготування теж заслужена «5».

Ціни в AlaMinute, як і у ОККО в цілому вищі “вуличного стандарту”. Однак в ОККО  можна знайти як недешеві страви так і перекуски за прийнятну ціну. Цінова політика  – «4+»

 

WOG

logo_wog

Значно піднялися за останній час. Можливо, через конкуренцію. Та якби там не було, «WOG», який хизується “найкавовішою кавою”, має й чим нагодувати.

Для любителів швидких перекусів тут запропонують вже готові і гарно презентовані страви. Починаючи від сандвічів, закінчуючи пампушками. На смак – тверда «4». Для тих, хто має вільних 5-10 хвилин, на «WOG» зможе поласувати хот-догом, бургером і навіть макаронами. Вони також тягнуть на «4». Цінова політика майже така, як і на інших заправках. Додаткові бали від нас «WOG» отримує за широкий асортимент цікавих снеків та напоїв (Dr.Pepper, JellyBeans та ін.)

SOCAR

Tvd1RzZ7

Дизайн від APPLE та європейський сервіс роблять «SOCAR» для водіїв дуже привабливим. Та азербайджанці, вочевидь, не звикли їсти на заправках. Хоч і намагаються створити на АЗС затишну атмосферу (килими на стінах ;) ). Та що стосується їжі, майже на усіх заправках цієї мережі Вам запропонують снікерс або пахлаву до кави. Хоч напій тут готують в еспрессомашині, більше сподобається він любителям східного типу приготування кави.  А от на більших заправках «SOCAR» вже є невеличка кухня. Тож, Вам зможуть приготувати кебаб або ж сандвіч. За смак і ціну ставимо їм «4». Щоправда, на цих АЗС є величезний плюс – безкоштовне харчування для учасників АТО. За це окремий респект. І чому на наших заправках цього не практикують?

 

SHELL

Shell_logo_4

А  Ви знали, що в центральній Європі заправки (не foodstation, а саме заправки), часто брудніші та занедбаніші, ніж у нас? Яскравий приклад – «SHELL» ;). Тут Вам автівку ще заправлять, і, якщо пощастить, то й привітаються, але що стосується сервісів, то тут із цим важкувато. На «SHELL» часто не вдасться знайти ні (робочого) насоса для коліс, ні навіть чистої води для миття вікон. Що ж до кухні, то на цій заправці доведеться обмежитися хот-догами. Щоправда, вони смачні (5), але недешеві (4). Кава теж нас не дуже втішила, тому раджу звернутися до конкурентів.

 

Лукойл (або як вони б себе тепер не називали)

lukoil

“Рускає нєпакупаєм і нєтестіруєм”! :)

Comments

comments

Позначено , , , , , ,