СОУС кафе пл. Ринок 29 (пасаж Адреолі)

Нарешті з паном Могиляком мали можливість зустрітися (якщо і не на довго)… Ясно,що на бургери. Свят запропоновув піти в кафе СОУС яке знаходиться в пасажі Адреолі (провулок від Fashion Club до пл. Ринок). Я не чув про цей заклад  і спочатку глянув в неті. Дизайн мені нагадував пропозицію яку ми розглядали під час проектування “покійного” Cafe BestOf і відповідно мені подобається :) Інформація, що поміщаються 30 людей мене здивувала… То певно якщо винести всі меблі і організувати якусь “маршрутка парті”, але коли ми були, було комфортно, хоть всі столики були занятті.

Атмосфера молодіжньо-домашня. Персонал привітний і симпатичний. Мене здивувало, що принесли аж два меню (напої/їжа) у закладі де 5-6 столиків з міні кухнею. Цікаво що в окреме меню видно не помістилися описи страв. Якраз наша козирна категорія “Бургери” не містила жодної інформації, а тільки художні назви. Однак нам грамотно могли пояснити що-є-що.

Було (якщо правильно пам’ятаю) 5 позицій по уніфікованій ціні 75 грн (станом на 23.09.2015). При такій ціні таки хотілося б знати що на нас чекає… Мій “ЧіліПорк” чомусь не виявився гострим… я якось очікував халапенйо чи гострого соусу. Але для справедливості мушу сказати, що я і не уточнив… Я трішки завис після фрази “у наших бургерах нема котлет”… виявляється тут вирішили між булки помістити стейки. На вибір з свинини, тунця або й великої меленої ковбаси (грубий слайс). Про вегетаріанців теж подумали.

20150923_193531

Наш бургер в кінці виявився швидше цікаво поданим стейком з овочами гриль… Але це було цікаво і смачно! Розчарувала тільки простенька булка, яку хоть і гарно присмажили, але (особливо при такій ціні) варто було замінити на щось цікавіше (наприклад бріош). До “бургера який небургер” дали порцію фрі і (реально смачний) домашний соус.

Окремий плюс за розливне пиво Kronenbourg, який не просто зараз в тренді, а мій давний фаворит (оскільки батько з Ельзасу). 

Заклад можна однозначно порадити і кортить ще прийти на щось інше. Невеликою компанією певно можна провести гарно час… Ціни не студентські, однак в невеликих закладах де пропонують посидіти, не так просто вийти на добрий фінансовий результат пропонуючи низькі ціни. Тому з моєї сторони є повне розуміння і в даному випадку воно того вартує.

 

Лінк на сторінку FB закладу: https://www.facebook.com/saucecafe

Фонове фото: Фото: Анастасія Школдіна, Vgorode

Позначено , , ,