Street Food So Good Festival | SNEAK PEEK #1 | Корова Кольорова

Street Food So Good Festival | SNEAK PEEK #1 | Корова Кольорова

korova_kolorova_apr2016_01

Всі вже, певно, в курсі, що 21 та 22 травня у Львові відбудеться найкрутіша подія року для всіх любителів смачно поїсти – Street Food So Good Festival. Всі жирним червоним маркером позначили собі цей вікенд у календарі і чекаємо на смачний похід у парк культури… Однак, ми із STREETFOOD.in.ua такі зацікавлені, що зв’язалися з організаторами і домовилися, щоб нам злили інсайдерську інформацію “хто, що і з ким” ;) Отож, наступні дні на Вас будуть чекати кілька SNEAK PEEKS (коротенькі огляди), де трішки розказуватимемо, що саме готують учасники фестивалю, щоб Вам було ще важче дочекатися ;)

korova_kolorova_apr2016_02

Перш за все, ми відвідали КОРОВА КОЛЬОРОВА на вул. Чайковського, 15, яка, між іншим, була і одним з перших закладів, про який ми тут писали взагалі (див. Корова Кольорова (КК) – Бургерна). Нас, як завжди, тепло зустріли. Маленький, затишний заклад візуально не сильно змінився від нашого минулого візиту, зате з меню вже було багато змін за цей час… Тут з’явились і бургери з полуницею, і варіанти з тофу українського виробництва, Dr.Pepper і вино на розлив. На великодні свята готують нову цікаву позицію. Чи то буде знову щось подібне на минулий раз (шинка і соус із хрону), нам так і не призналися. В принципі, пообіцяли розказати про плани на Street Food So Good Festival, а не розкрити всі таємниці :)

Заклад доглянутий і чистенький. З витяжкою цього разу вже не було проблем взагалі. Нам приготували два смачнющих бургери, на яких і будуть ставити акцент на фесті: класичний та французьккий із руколою та синім сиром. Булка домашня, пухка і гарно пасує до м’яса та соусів. Котлета була гарно просмажена на медіум, і славнозвісна морква на гарнір була солодка і хрумка.  Ціни до сих пір одні з найнижчих у Львові.

korova_kolorova_apr2016_03

Якщо вдасться тримати цей рівень на фестивалі (що я не сумніваюся), всі будуть щасливі :)

Висновок:  КОРОВА КОЛЬОРОВА має вже певний (майже легендарний) статус у Львові, і, певно, всі знають, що тут чи не краще співвідношення ціни/якості. Тому обов’язково відвідайте їх не тільки на фестивалі, але й регулярно заходьте на Чайковського. РЕКОМЕНДУЄМО!

 

Офіційна сторінка на FACEBOOK

Адрес закладу: Львів, вул. Чайковсього 15

Позначено , , , ,