Грузинсьикй хліб

На вул. Чернівецькій (та, що веде до гол. зал. вокзалу) за останній час доволі змінилася картина. Якщо дивитися на вокзал, то по лівій стороні зараз заклад біля закладу і деякі з них навіть викликають довір’я. Один з них мав на стільки цікаву назву, що потягнуло глянути ближче – «Грузинський хліб».

Насправді в середині не дуже є місце, але головне помістили – піч тандор, де справді готують на дровах лаваш,  який ми звикли називати грузинським. Купити його мені вдалося не з першого разу, оскільки виявилося, що хліб є приблизно з 10.00. Наступного разу прийшов пізніше і мені більше пощастило. Один з’їли ще вечером (поки свіжий) до творогу з сметаною, а з другим (він вже був не цілком свіжий) довелось щось думати. Я його натер оливковою олією, присипав часником, травами та спеціями. Після 10 хв в духовці (при 160 градусів) вийшло може навіть краще як було до того. Короче, Pimp my Lavash вдався :)

IMG_20150506_180610

Щодо самої пекарні. Окрім лавашу у них ще є різновид хачапурі (назву нажаль не пам’ятаю) з різними начинками.  Не такі свіжі і теплі як обіцяється на конверті, але цілком їстівні.

IMG_20150505_140753

 

Також пропонують шашлик, однак місця, де його можна зручно поїсти, немає, а ціна як у ресторані. По напоях присутні тільки “the usual suspects” – тобто cola, сік та водичка.  А чому немає #НАТАХТАРІ і #БОРЖОМІ ? А домашнє вино (з під прилавку) ? ;)

Що мені було зовсім не зрозуміло, це чому немає чогось типу кебаб ?

Свіжий хліб – є,

М’ясо з мангалу – є,

Зелень, огірочки, помідори – є (до шашлика),

Соус – “ша зделаем дарагой” (базар через вулицю)…

Стоячі столики на дворі – є,

Великий потік бажаючих – є,є,є…

В чому ж затримка ? :) У Вас є потенціял стати однією з найпопулярніших точок вуличної їжі у Львові. Не пропустіть свій шанс.

 

 

 

 

Позначено , , , ,