Rock’n’Dogs
м. Львів, вул. Лесі Українки, 33

rock and dogs lviv 00

Ooops he did it again…

Delicateka на Друкарській, 11 за трошки більше року добилася великого успіху і стала одним з тих закладів, на якого рівняються. Хоч ми і найшли пару недоліків, загальне враження дуже добре і ми заходили вже не один раз. Зразу стало ясно, що цього разу у нас буде не просто відгук, а порівняльний аналіз двох закладів.

Власники вирішили не розслаблятися на досягнутому і взятися за наступний проект. Тиск звісно великий, бо очікування вже високі.

Локацію підібрали дуже вдало – просто напроти Delicateka. Це дуже розумно, бо адміністрації тримати руку на пульсі вкрай складно, коли між закладами велика відстань, а оскільки обидва заклади невеликі, вони самі собі конкуренції не створюють. Також це економічно доцільно, бо однієї прибиральниці достатньо, персонал може виручити один одного, тай врешті можна поділитися продуктами, коли надзвичайна ситуація :)

rock and dogs lviv 01

Концепція Rock’n’Dogs також виглядає як логічне доповнення Delikateka і має багато спільного. Фірмовий стиль та інтер’єр дуже подібні. Персонал той самий (розширили команду, але є знайомі обличчя). Напої практично ідентичні, однак попрацювали над подачею. Тут треба зазначити, що використання одноразових стаканів (які б круті вони не були) під крафтове пиво (50 грн за 0,5) мені видається недоречним, а в час, коли проблема із сміттям місяцями створює екологічну проблему, навіть певною мірою аморальною. Однак рішення за вами – скляні бокали є і на відміну від пластикових, за них не попросять ще додаткових 5 грн.

Однак є і відмінності. Тут з’явився вже телевізор, на якому показували Сімпсонів, коли ми були. А в підвалі цілий тату салон та сувенірний магазинчик з фірмовим одягом, пивом та ін.

На першому поверсі всього чотири столики та дві барні стійки. Крім друкованого варіанту, меню також розписано на паперових рулонах вручну. Симпатична дівчинка протягом всього нашого перебування розписувала їх. Оскільки меню Rock’n’Dogs певно відносно статичне, створювалося враження, що це більше для розваги. Ну і знов таки екологічний аспект сумнівний.

Коли ми зайшли у неділю, по обіді, нам повідомили, що булочок немає і будуть аж за 1,5-2 години. Поки ми шукали в меню чи “полюбе” знайдемо щось для себе, таки пару булочок довезли. Везунчики :)

rock and dogs lviv 03

Хлопець, який нас обслуговував, просто офіціант від Бога (сарказм). Бурчав щось під ніс. Пояснити толком не міг і був зовсім непривітний. Це дуже неприємний контраст до Delikateka, де зазвичай сервіс не тільки виглядає ніби його набирають через модельне агентство, але і є якісним, на висоті.

rock and dogs lviv 05

Меню Rock’n’Dogs  дзеркальне до Delicateka.  На перший погляд, просто замінили шикарні бургери на цікаві хот-доги. Однак це вже практично інша страва (якої Delicateka, наскільки мені відомо, вже й немає в меню ). Добрі домашні сосиски (дві на вибір) та прекрасні булочки вирішили не тільки питання розміру, яке в Delicateka ще часто критикували, але й вплинули на ціну. За хот-дог тут тепер просять в порядку 59 грн. Це різниця у приблизно 25 грн до бургера. Кому, що більше подобається, най кожен вирішує сам, але хочу зазначити, що на відміну від бургерів, одним хот-догом навряд хтось наїсться. Для того прийдеться замовити ще щось до нього. Коли у Delicateka ще є гарний вибір салатів, то в Rock’n’Dogs він лише один, проте  в розділі «Sausage no more» можна найти позиції, які зійдуть і як снек до пива і як гарнір до хот-догу. Правда чи 200 г фрі  з соусом вартують 49 грн., питання спірне.

rock and dogs lviv 06

Ми взяли різні страви на пробу і ділилися. За (між часі) Львівською традицією і тут відмовилися розрізати хот-доги, хоч зразу запропонували ніж, щоб ми то зробили самі. Назвімо добрим компромісом.

Всі хот-доги, що ми пробували (Alabama, Sabotage, Hot Rock) візуально гарні, добре збалансовані і дійсно смачні. Гострий соус, який нам порадили до фрі, виявився з інтенсивним гірчичним присмаком і тому до фрі нам зовсім не підійшов, хоч до сосисок певно був би люкс. Загалом соуси добрі і домашні. Молодці.

rock and dogs lviv 07

В Rock’n’Dogs також присутні сандвічі з чіабати, супи та варіанти страв з сосисками без хліба ( в одноразовій упаковці :(  ). Варіант зі шпинатом не пробували, але от сосиску з фрі та соусом карі (тут називають OK Carry) пробували і розійшлися думками. Народу підійшло, а мені ні. Це перш за все тому, що я собі вирішив, що це має бути Currywurst, традиційний німецький стрітфуд, який між іншим і там коштує в порядку 2,5 Євро, але як на мене, там набагато кращий. Фішка завжди у добрій ковбасці з грилю (зазвичай Bockwurst)  та фірмовому томатному соусі з карі. В  Rock’n’Dogs: це сосиска (не ковбаска), маринований огірок, кусок лимону (до чого ?) і фрі, посипана карі. Соус також містить карі і наближено нагадує німецький, однак значно менш томатний і більш фруктовий. Можливо це дійсно через те, що я порівнюю з класичною Currywurst, а тут інший (назвімо модернізований варіант), але то не моє… 

rock and dogs lviv 02

Та сама історія із супом The Pho. Сам по собі дуже непоганий, але я не раз їв традиційний Pho у В’єтнамців і люблю його саме за типовий виражений смак спецій (аніс, кориця, nuoc mam…) та широкої рисової локшини – banh po. В описі деякі ці інгредієнти згадуються, але реально дуже слабо виражені. Також локшина була зовсім не шкляна. Знову-таки, певно на Pho існує маса варіантів (як і на борщ), але вище розписаний, найбільш знаний варіант на заході. В Rock’n’Dogs: це просто добрий суп, до якого дають реально крутий перець чилі. Смачно, але не те, що очікував.

Під кінець, всі були ситі і щасливі. Наш офіціант теж певною мірою розслабився і навіть почав усміхатися. На людину лишили в порядку 120-150 грн. Певно зайдемо ще…

Висновок: Я ще раз зрозумів, що Rock’n’Dogs та Delicateka роблять все по своєму і це добре, незалежно чи комусь це подобається чи ні. Навіщо себе ставити в рамки ? :) Врешті, ця унікальність певно і є ключовим елементом їхнього успіху і це чудово. Ціни кусаються у деяких випадках, але чому б ні? якщо у тебе завжди зайняті столики, то можна собі дозволити.  У нашому випадку, нам з обслуговуванням не повезло, але знаючи Delicateka це не стандартний випадок. Гарний інтер’єр та унікальна комбінація з тату салоном, певно також нароблять шуму у Львові. Екологічний аспект своєї діяльності вартує ще раз продумати. Загалом це не крок вперед, але й точно не назад. Найкраще описати Rock’n’Dogs певно можна, як логічне доповнення Delicateka з додатковими посадочними місцями. Певний, що у обох закладах, Ви будете задоволені. Рекомендуємо!

 

Дата відвідування: Неділя, 19.02.2017, приб. 14 год.

Адреса закладу: м. Львів, вул. Лесі Українки, 33

Офіційна сторінка FACEBOOK

Позначено , , , , , , , , , , ,