Magnum Donuts м. Львів

20150801_163210

Перш за все треба сказати, що презентувати вони себе вміють.Вже давніше Свят постив тут на сайті лінк на їхній промо-ролик: http://streetfood.in.ua/magnumdonuts/

Magnum Donuts знаходиться на вул. Братів Рогатинців, 7 (по-Американськи Horny Brother’s Street :) ) і значно менше, ніж очікуєш, коли бачив їхню рекламу… я чесно кажучи думав, що у нас відкрився еквівалент Dunkin’ Donuts… але це не так. Значно менше площі, значно менший вибір.

Але чи то треба у Львові ? У нас донат, не є аж таким ходовим товаром, щоб робити з нього фастфуд. Замість того тут панує дружня домашня атмосфера, яка, як на мене, рази більше вартує ніж величезний вибір. 

Дизайн приміщення на любителя. Я б сказав “Американський поп-кіч”, але це оригінальніше за ще один велосипед на стіні і пасує до загальної концепції закладу.

Самі донати домашні і смачні. Всі, що я пробував були гарно спечені і комбінація глазурі з начинкою була гармонійна і вдала. Однак маса харчових барвників в глазурях та посипках і надпис “без хімії” мені якось не цілком в’яжеться :) Я думаю, що коли брати кольоровий донат, то ти розумієш, що це не цілком природно, але якщо вже сам донат то маленький гріх, то хіба не вартує одразу грішити по-повній  ? Перший раз я тільки попав на парті, яка виявилася пустою в середині :) Інші рази, все було ок…

20150801_163338

Мені що не сподобалося, то графік роботи. Донатшоп з 11 години ? Певний, що не я один залюбки б взяв донат (а може і пачку для всіх) з собою на роботу, але наші люди не будуть обідати випічкою… тут треба ставати раніше. Така вже судьба “пекаря” :)

Другий момент, це слабенька кава. Тут Вам обов’язково треба підняти рівень. Ви у точці накопичення найпопулярніших кав’ярень міста. Щоб там вижити, Ваша кава має бути як мінімум така ж добра яка випічка !

Загалом заклад можна сміло рекомендувати і вже чекаю коли буде якесь цікаве поповнення асортименту (US Drinks & Sweets, Cookies, Muffins) ??? 

Позначено , , ,