Bubble Waffle

Львів, пл. Ринок, 40

3017

Бульбашки повсюди…  Колись лимонад – це вже було щось… Недавно трендом був Bubbletea… А тепер вже й вафлі з бульбашками. Bubble Waffle через ніч стали мега популярними по всьому світі і, звісно, до Львова теж добралися. Однак, після візиту BUBBLES на Архітекторській, я вже був готовий для себе їх списати. Не цікаво. Не смачно. Штучно. І ще й дорого. Однак, моя товаришка з роботи звернула мені увагу на те, що вафля – то не вафля, і, як завжди в житті, є кращі і гірші представники своєї справи. Щоб познайомитися з першим випадком, вона мене відправила на пл. Ринок, 40 у Bubble Waffle. Моя думка дійсно змінилася…

12080047_1618268391772627_4694747679237268915_o

Заклад знайти було не важко. На скляних модерних дверях – наклейка вафлі у ріст людини. Сам заклад дуууже маленький. Хоч і місця передбачені, однак, багато тут не помістяться. Літом виручають симпатичні лежаки. Все ж тут формат takeaway (візьми з собою).

У Bubble Waffle вафлі також є як солодкі, так і солені. Кількість наповнювачів не захмарна, але, певно, на всі смаки щось знайдеться. Велика візуалізація меню на стіні та привітні працівники допомогли швидко зорієнтуватися. Цього разу все, що було на меню, дійсно було в наявності. Ціни – вищі середнього. Основа не дорога, але, ввійшовши в азарт, можна випадково замовити недешеву комбінацію. В решті, так само, як і в піцерії чи т.п.

Ми взяли один солений з сиром (подібного до філадельфії), лососем та салатом рукола та фруктовий з бананом, вершками і карамеллю. Нам їх приготували на відкритій кухні дуже швидко. Сама кухня чистенька, і всі інгредієнті зберігають у окремих боксах. На смак – різниця день і ніч у порівнянні з нашим першим експериментом. Тут не тільки дійсно велика порція, якою можна наїстися, але й все свіжесеньке, смачне. Мій солений містив дуже добрий, слабко посолений лосось, який дуже гармонійно поєднаний із сиром. У солодкому також все було свіженьке і смачне.

12804850_1662225910710208_2580709048218535522_n

Окремо хочу виділити, що тут стараються і з подачею. Навіть цілий банан у вафлі виглядав симпатично :) Я спочатку здивувався, але на правду так легше їсти, ніж би його порізали. Вершки тільки смакували штучновато. Зате топінги (на яких часто економлять) були першокласні.

Висновок: у Львові, навіть у центрі, не так багато точок, де можна якісно, швидко перекусити. Тим паче, тішить, що Bubble Waffle вирішив не тільки презентувати новий вид стрітфуду у Львові, але й робити його на високому рівні. Ціни – вищі середнього, але, в решті, то залежить від того, що брати. Логічно, що банан вийде значно дешевше, ніж лосось із філадельфією ;) Bubble Waffle змінив мою думку про “бульбашні вафлі” в цілому. І раджу всім їх скуштувати саме тут (або у їх новій філії в ТЦ Форум ;) )!

Рекомендуємо!

 

 

 

Адрес закладу: Львів, пл. Ринок, 40

Офіційна сторінка FACEBOOK

фото з оф. сторінки FACEBOOK

Comments

comments

Позначено , , , ,